اگر به دنبال سرمايه گذاري 100 کيلو پوند يا هر مبلغ اصلي ديگر هستيد ، پس خوشبخت باشيد. مي توانيد با اين نوع پول ثروت جدي توليد کنيد. شما مضاعف خوش شانس هستيد زيرا حساب مي کنم امروز زمان خوبي براي سرمايه گذاري 100 کيلو پوند يا هر مبلغ ديگر است. چرا؟ از آنجا که من خيلي مي خواهم و نه سرمايه گذاري پس از سقوط بازار سهام، از قبل است.

سقوط در ماه مارس وحشيانه بود ، زيرا کوويد -19 جهان را به بن بست اجتماعي و اقتصادي فرو برد. FTSE 100 کاهش يافت در حدود يک سوم. از آن زمان برداشت شده است ، اما سهام انگليس هنوز هم تقريباً 20? پايين تر از ابتداي سال است.

اين امر اکنون زمان بسيار خوبي را براي انتخاب سهام برتر با قيمت هاي معامله فراهم مي کند. اي کاش الان توانستم 100 کيلو پوند سرمايه گذاري کنم.

سقوط بازار سهام چه مزايايي دارد

ما در يک زمان نامشخص زندگي مي کنيم. به لطف همه گيري ، جهان به افسردگي رنج مي برد. در حالي که برخي در مورد بهبودي V شکل صحبت مي کنند ، برخي ديگر محتاط هستند. بورس سهام احتمالاً براي مدتي بي ثبات خواهد ماند. آنها مي توانند پايين بيايند.

اما هيچ يک از اينها نبايد شما را از سرمايه گذاري در بادآوردهاي خود خاتمه دهد. در واقع ، اين مي تواند به نفع شما کار کند.

اولين کاري که بايد انجام دهيد اين است که وقت خود را صرف کنيد. 100k پوند پول زيادي است. نيازي به عجله نيست. اگر پول شما در بانک است ، اطمينان حاصل کنيد که تحت برنامه جبران خدمات مالي محافظت مي شود. اين تضمين مي کند 85،000 پوند اول با يک بانک. براي محافظت کامل ، شايد لازم باشد مقداري از پول را به بانک ديگري منتقل کنيد. قوانين را مطالعه کنيد.

من معتقدم بهترين راه براي سرمايه گذاري براي بلند مدت سهام و سهام است. درنهايت ، آنها بايد بازده بهتري نسبت به رقبا مانند Cash ISA ، Bitcoin يا يک ملک buy-to-let-let داشته باشند.

در صورت افزايش قيمت سهام ، سهام بورس ترکيب بي نظير رشد سرمايه را ارائه مي دهد و سود سهام را از پرداخت سهام سهامداران تقسيم مي کند. در طولاني مدت ، آنها تقريبا هر کلاس دارايي ديگر را شکستند. در کوتاه مدت ، آنها بي ثبات هستند. به همين دليل من 100K پوند را با يک سرمايه گذاري سرمايه گذاري نمي کنم.

در عوض ، من به طور مرتب شروع به تغذيه پول به بورس امروز مي کنم. که شما را از تصادف ناگهاني محافظت مي کند. اگر قيمت سهم بعد از قرار دادن پول سقوط کرد ، وحشت نکنيد. به سادگي يک تکه ديگر از 100K پوند خود را با قيمت پايين تر سرمايه گذاري کنيد.

در اينجا نحوه 100 ميليارد پوند سرمايه گذاري آورده شده است

در حالي که همه براي تأمين هزينه هاي سه تا شش ماهه هر روز براي شرايط اضطراري ، بايد پول کمي در دسترسي آسان داشته باشند ، ثروت بلند مدت شما بايد به سهم خود برسد. شما مي توانيد با سرمايه گذاري در رديابي FTSE 100 مانند iShares Core FTSE 100 ETF ، انگشتان پا را در آب فرو کنيد .

با افزايش اعتماد به نفس شما ، مي توانيد سبد سهام انفرادي FTSE 100 ايجاد کنيد تا درآمد بالاتري داشته يا رشد سريع تري داشته باشيد. با هدف نگه داشتن پول خود در بازار تا بازنشستگي و فراتر از آن ، سرمايه گذاري هاي کمي و کم و بيش سرمايه گذاري کنيد. شما هرگز نبايد در پنج سال آينده پولي را که ممکن است لازم داشته باشيد سرمايه گذاري کنيد.

آيا به دنبال سرمايه گذاري 100 کيلو پوند در سهام خود هستيد؟ اينها را امتحان کنيد .

5 سهام براي تلاش براي ثروت بعد از 50

بازارها در سرتاسر جهان از بيماري همه گير کوروي ويروس باز مي گردند .

با وجود بسياري از شرکتهاي بزرگ که به نظر مي رسد قيمت "تخفيف" باشد ، اکنون مي تواند زمان آن باشد که سرمايه گذاران زرنگ و فريب برخي از معامله هاي بالقوه را بدست آورند.

اما اين که آيا شما يک سرمايه گذار تازه وارد هستيد يا يک متخصص فصلي ، تصميم گيري در مورد اينکه سهام شما به ليست خريد شما اضافه شود مي تواند در چنين اوقات بي سابقه اي دلهره آور باشد.

خوشبختانه ، Motley Fool براي کمک به اينجا آمده است: مدير ارشد سرمايه گذاري ما در انگلستان و تيم تحليلي او پنج شرکت داراي فهرست کوتاه دارند که معتقدند STIN عليرغم خاموش شدن جهاني ، چشم انداز رشد بلند مدت قابل توجهي را دارا مي باشد .

مي بينيد ، در اينجا در Motley Fool ما اعتقاد نداريم "تجارت بيش از حد" راهي صحيح براي آزادي مالي در دوران بازنشستگي است. درعوض ، ما از خريد و برگزاري (حداقل در حد سه تا پنج سال) 15 يا بيشتر شرکت با کيفيت ، با تيم هاي مديريتي متمرکز در سهامداران حمايت مي کنيم.

به همين دليل است که ما اسامي هر پنج شرکت را در يک گزارش سرمايه گذاري ويژه به اشتراک مي گذاريم که امروز مي توانيد به صورت رايگان بارگيري کنيد . اگر 50 ساله يا بالاتر هستيد ، ما معتقديم که اين سهام مي تواند مناسب بسيار خوبي براي هر سبد متنوع باشد ، و شما مي توانيد در يک پنجم فوراً موقعيت را در نظر بگيريد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Jene توليد و پخش برند MOHER Macnificent جهان مديريت Amy Regina Chris Eric Ritu Justin