سفر هميشه با چمدانهاي بزرگ و وسايل کوچک و بزرگ براي ما به تصوير کشيده شده است. اين يکي از عادت هاي افرادي است که سعي مي کند همه امکانات را جمع کند تا يک سفر کامل را تجربه کند. اگر مي خواهيد ارزان تر سفر کنيد و البته روحيه پرماجرا داريد و هيجان را دوست داريد ، بهتر است سبک جديدي از گشت و گذار را امتحان کنيد. کوله پشتي يکي از انواع سفر است که بيشتر براي افرادي با روحيه پرماجرا و افرادي که منظره اي ساده تر و لذت بخش تر از زندگي دارند ، انتخاب مي شوند. به من در اين مقاله بپيونديد تا ياد بگيريد چگونه راحت تر سفر کنيد.


 


Backpacker کيست؟


 


کوله پشتي علاقه مندان به مسافرت هستند که روزي تصميم مي گيرند سفري پرماجرا را آغاز کنند. کوله پشتي خود را مي گيرند و هيجان زده مي شوند. اما همه چيز خيلي ساده نيست. کوله پشتي سبکي از مسافرت است که به دلايلي از قبيل پايين آمدن هزينه سفر ، مسافرت آسان تر و شهرهاي امن تر در نظر گرفته شده است و بسياري از علاقه مندان به سفر در حال حاضر آن را به عنوان يک سبک و فرهنگ در فرهنگ لغت سفر پذيرفته و از آن استفاده مي کنند. نام تجاري.


 


  


 


حساس نباشيد!


 


اگر شما جزو آن دسته از افرادي هستيد که ماه ها قصد سفر چند روزه را داريد ، اين نوع سفر براي سبک زندگي شما مناسب نيست. هنگام ورود به اين مسير ، بايد بدانيد که ممکن است با بحران روبرو شويد ، بنابراين بهتر است سخت نباشد! غلبه بر اين بحران ها سفر شما را به يک دلپذير تبديل مي کند. براي اينکه سفر بهتري داشته باشيد ، بايد موارد را کمي ساده تر جستجو کنيد. وسواس کمتري داشته باشيد و از سفر خود با رويدادهاي ساده لذت ببريد. پس از تبديل شدن به يک کوله پشتي حرفه اي ، خواهيد فهميد که مشکلات به ظاهر پيچيده زندگي به سادگي ماجراهايي براي شما هستند.


 


چند؟


 


يکي از علت‌هاي محبوبيت بک پکري، هزينه‌هاي پايين آن در سفر است. با انتخاب اين سبک از سفر لازم است به انساني مقتصد تبديل شويد. دخل و خرج خود را حساب کنيد و در هر شرايطي، گوشه چشمي به منابع مالي خود داشته باشيد و دائما از خودتون بپرسيد اين چند؟


 


کجا بخوابيم؟


 


يکي از ويژگي‌هايي که در سفر‌هاي بک پکري آن را تجربه مي‌کنيد، ماندن در اقامتگاه‌هاي متفاوت و عمومي‌تر است. براي آنکه هزينه‌ي سنگيني مانند اجاره‌ي اتاق يا رزرو هتل شامل شما نشود، هاستل (همون خوابگاه خودمون) مي‌تواند انتخاب مناسبي باشد. هاستل‌ها محلي براي اقامت هستند که تنها هزينه‌ي يک تخت را در آن مي‌پردازيد و نه يک اتاق و فضاي خصوصي.
نام هاستل (خوابگاه خودمون) اگرچه ممکن است در ايران کمي بيگانه به نظر برسد، اما مي‌توانيد از پانسيون‌ها نيز براي اقامت در شهر‌هاي ايران استفاده کنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

عسل مادر زناشويي پژواك Fernanda طراحي و سئو سايت Danny Tomy خريد ورق آهن تعمير وسرويس پکيج لوله شاپ